O SZKOLE

Moja szkoła to propozycja dla pasjonatów gitary – muzyków, którzy maja już podstawowe doświadczenie w grze na instrumencie i chcą w szybki i skuteczny sposób znacząco poprawić swoje umiejętności. Lata pracy w zawodzie profesjonalnego gitarzysty i nauczyciela dają Wam gwarancje zarówno wiedzy – jak i świadomości nauczania sztuki gitarowej na najwyższym poziomie.

Nauka prowadzona jest według autorskiego programu Artura Lesickiego, sprawdzonego w toku ponad 25 – letniego doświadczenia pedagogicznego. W trakcie nauki obowiązuje pełna kontrola programowa, standaryzacja nauczania, a zarazem indywidualne podejście, możliwe jedynie w relacji mistrz – uczeń.

Do wyboru cykl nauki w następujących tematach:

• Gitara – warsztat i podstawy – cykl podstawowy – technika, teoria muzyki, skale, wszystko co potrzebne do gry na poziomie profesjonalnym bez określania kierunku stylistycznego.
  • Gitarzysta jako muzyk sesyjny – nacisk na grę w różnych stylach, umiejętność gry w zespole, czytanie akordów i nut, także zajęcia praktyczne z technik nagraniowych.
  • Gitara jazzowa – praca nad improwizacją, standardami, analiza harmoniczna, opcjonalnie przygotowanie do studiów na uczelni wyższej.

Forma zajęć:

Masterclass – Pakiet  indywidualny

Kurs zawiera:

• 4 lekcje indywidualne w miesiącu (czas trwania jednej lekcji – 60 min)
  • Dostęp do wszystkich kursów na platformie arturlesicki.online – ponad 25 godzin intensywnych gitarowych materiałów video, Baza Wiedzy, streamingi – pakiet Premium

Możliwe są także lekcje w grupach 2 – osobowych – forma nauki równie skuteczna jak nauka indywidualna, a jednocześnie dająca możliwość czerpania doświadczeń ze wspólnej gry. Pakiet zajęć jak taki sam jak w wypadku lekcji indywidualnych. Ważne! – grupy tworzone są na wniosek zainteresowanych studentów

• Oferujemy także zajęcia z kształcenia słuchu i zasad muzyki prowadzone stacjonarnie,  w małych grupach, na różnych poziomach zaawansowania – fakultatywne, płatne dodatkowo.
  • Warsztaty, Kursy Letnie – informacja na bieżąco w zależności od zainteresowania.

Opłaty

Opłaty są miesięczne, płatne do 12 każdego miesiąca przelewem na konto, na podstawie otrzymanej faktury. jest ona wysyłana mailowo na początku każdego miesiąca nauki. Obowiązuje 1 miesięczny cykl wypowiedzenia. (Więcej szczegółów w REGULAMINIE).

Wpisowe (jednorazowe)

Pakiet indywidualny

479 zł miesiąc

Lekcje w grupach dwuosobowych

349 zł miesiąc

Możliwe są indywidualne konsultacje u Artura Lesickiego w cenie 180zł – 1 lekcja – czas trwania 60 min.

Organizacja roku

• Nauka w cyklu miesięcznymcztery lekcje 60 min. w miesiącu. Każdy semestr trwa pięć miesięcy czyli student ma w pakiecie 20 lekcji w semestrze – 40 w cyklu rocznym.
  • Terminy zajęć ustalane są indywidualnie z prowadzącym. Z uwagi na to, że każdy z wykładowców jest czynnym, koncertującym muzykiem zastrzegamy sobie możliwość przekładania zajęć na inny termin (po uprzedniej konsultacji i zgodzie studenta). Szczegółowe warunki odwoływania zajęć znajdziesz w regulaminie Szkoły.

Semestry: semestr jesienny – wrzesień – styczeń  semestr wiosenny – luty – czerwiec.

W lipcu i sierpniu zapraszamy na – cykl wakacyjny – warsztaty – Kursy Wakacyjne.

• Wszystkie zajęcia prowadzone są w warunkach studyjnych (pomieszczenia studia Voiceland – adres: Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław – budynek biurowy przy ulicy – podziemia). Pełen sprzęt zapewniony, konieczny jest jedynie własny instrument.

Nasze wieloletnie doświadczenie podpowiada nam, że najbardziej skuteczną sposobem  nauki jest praca w cyklu otwartym. Możemy zaproponować Państwu rozpoczęcie współpracy dowolnym momencie zaawansowania i konsekwentny, szybki rozwój Waszych umiejętności. Każdy rok to kolejny poziom do pokonania, który pokonujecie we własnym tempie i dostosowując je do indywidualnych możliwości pracy nad zadanym materiałem. Uczestnicy dostają certyfikaty ukończenia kolejnych stopni nauki wraz z  opisową oceną ich umiejętności gitarowych. Standardowy czas ukończenia cyklu pracy  to około czterech, pięciu lat – to wystarczający okres, aby osiągnąć wysoki stopień umiejętności warsztatowych oraz świadomości w grze na instrumencie, pozwalający na późniejsze samodzielne kontynuowanie gitarowego rozwoju. Ten przebieg nauki to jedynie czas sugerowany, jeżeli ktoś będzie chciał zostać z nami dłużej, to nie ma oczywiście żadnych przeszkód. Każdy rok pracy kończy się wspólnym koncertem uczniów i wykładowców w renomowanym klubie jazzowym. Na scenie, wspólnie z profesjonalną sekcją rytmiczną mamy możliwość uczestniczyć w realnym zdarzeniu koncertowym, będącym zarazem sprawdzianem naszych umiejętności, jak i uroczystym zakończeniem roku szkolnego.

Zajęcia są prowadzone przez Maćka Mazurka, Bogdana Skiedrzyńskiego i Michała Honisza. Studenci na wyższych stopniach zaawansowania (m.in. przygotowanie do egzaminów na Akademii Muzycznej) to praca z Arturem Lesickim. Istnieje możliwość rozpoczęcia nauki od wyższego poziomu niż podstawowy, po kwalifikacji podczas przesłuchania przed komisją złożoną z wykładowców. Stosujemy generalnie pełną indywidualizację – jeżeli masz jakies sugestie, oczekiwania, podziel się z nami, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie

Ilość miejsc jest ograniczona! W wypadku dużej liczby zgłoszeń o przyjęciu na zajęcia będzie decydował wynik przesłuchania. Do udziału w zajęciach zapraszamy młodzież od 12 roku życia w górę 🙂 (wiek sugerowany).